• +90 (212) 516 15 53

Kiev Yılbaşı Turu

 

Doğu Avrupa'nın sınırsız eğlence başkenti!

28 Aralik 2016 - 01 Ocak 2017

Vize Yok !

1.GÜN 28.12.2016 İSTANBUL – KIEV

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ukrayna Hava Yolları Kiev Kontuarı onunde saat 07:30’da buluşma. Saat 09.35 Ukrayna Hava Yolları PS 712 tarifeli seferi ile Kiev’e hareket. Kieve varisin ardindan ‘’Panoramik Kiev Şehir Turu’’ St.Sofia Katedrali önünden geçilip, Tarihi Andrevski Yokuşunda durup hediyelik ve yağlı boya tablolar alma imkanı, daha sonra Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev’in en eski Podol semtine yüksekten bir bakış attıktan sonra, Dnyepr Nehri kıyısından geçip, Parlamento, Başbakanlık ve Kiev’ in ana meydanından geçip otelimize Gecilicektir. Otelde Odalarin alinmasi ve odalara yerlesme islemlerinin ardından serbest zaman ve Geceleme otelinizde.

2.GÜN 29.12.2016 KIEV

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Pecharskaya Lavra Manastırı ve 2. Dünya Savaşı Müzesi (50 Euro) Turu’’na katılabilirler. Turumuz öğle yemekli olacaktır. ‘’Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ ‘’ 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir.Savasla ilgili tum belge dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.3. GÜN 30.12.2013 KIEVSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ‘’Peragova Açık Hava Müzesi Turu’’na katılabilirler. (50 eur) Turumuz öğle yemekli olacaktır. Gunumuzde yurt disindan ve yurt icinden pek cok turist Avrupa’nin bu en buyuk acik hava muzelerinden biri olan PIRAGOVA ACIK HAVA MUZESINI gezmekte ve nerdeyse tam gun suren gezinti suresince sarkilar, yemekler esliginde hos vakit gecirmektedirler. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

4. GÜN 31.12.2016 KIEVSabah kahvaltısının ardından serbest zaman. ve Geceleme otelinizde.

5.GÜN 01.01.2017 KIEV – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından saat 13:00 odalarin bosaltilmasi ve bavullarin otele emanet birakilmasi ardindan serbest zaman. Saat 16:30 Ozel otobusumuzle otelimizin onunden havaalanına transfer ve uçak işlemlerinin yapılması. Saat 19:35’de Ukrayna Hava Yolları PS 715 tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. 21:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

Otel Adı

Konaklama

Dbl  PP

Sngl

02-12 YAŞ

0-2 YAŞ

3* RUS HOTEL

 ODA KAHVALTI

 499 EURO

 549 EURO

 469 EURO

190 EURO

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler

 

 

 • Gidiş Dönüş Uçak Bileti.
 • Secilen  Otel’de  oda kahvaltı konaklama.
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri.
 • Lokal Türkçe rehberlik hizmeti

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler

 

 

 • Seyahat Sağlık Sigortası (10.€).
 • Yurtdışı Çıkış Pulu (15.TL)
 • Extra Turlar ve Kişisel Harcamalar.

Not:

 

 • Ekstra turların gerçekleşmesi  için min. 5 kişinin katılımı gerekmektedir. Aksi taktirde satış fiyatı değişebilir
 • Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde ve bölgelerde değişiklik yapılabilir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
 • Havayollarından kaynaklanan rötar, saat değişikliği veya herhangi bir sorun acentemizin sorumluluğu dışındadır.
 • Fiyatlar min 3 kişi bazında hazırlanmış olup 1 kişide 20 € … 2 kişide 10 € fark alınır.Formumuzu doldurun sizi arayalım!