• +90 (212) 516 15 53

Lviv Turu

 

Lviv Hakkında:

Latincede "Leopolis", "aslanın şehri" olarak adlandırılır. Ukrayna'nın batısındaki en büyük, ülke genelindeyse 7. büyük şehridir. Polonya sınırında bulunan Lviv, Ukrayna'nın kültürel merkezi olarak bilinmektedir.

Lviv Turu:

1. GÜN: İSTANBUL - LVİV:

Lviv'e varışın ardından özel aracımız ile otelimize transfer, odalara yerleşmenin ardından arzu eden misafirlerimizle "Panoramik Lviv Şehir Turu" için otelimizden hareket ediyoruz. 

Görülecek yerler arasında Antik kentin kalbi Rynok Meydanı dört köşe olan çeşmeler Yunan Tanrılarının tasvir dekore olmasıdır.

Town Hall 65 metre yükseklikte Lvov un hoş manzarasını sahiptir. Town Hall  üzerinde 150 yıldır bulunan saat kulesini  görebilirsiniz. Ayrıca Latin Gotik Katedrali, Barok Katedraller Bernardines, Cizvitler ve Dominicans, tüm kalıntıların-Avrupa-ünlü Golden Rose Sinagogu, muhteşem şehir surlarının dahil mimarisi keyfine varacaksınız. Turumuzn sonunda otelimize dönülecektir. (50 euro) Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

2.Gün  Cumartesi: LVIV       

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ‘Livov Bölgesi Şatolar Turu’  (60 euro)na katılabilirler. Livov sehrinin disinda kurulmus olan 7 adet buyuk sato bulunmakatadir. Dileyen misafirler bu satolardan birini  kapsayacak tura katilabilir. Orjinal halleri XVIII ve XIX yy. gunumuze kadar korunmus olan bu satolarda şövalye dönemine bir yolculuk yasayacaksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

3.Gün  Pazar: LVIV   

İki Gece Üç Gün Tur Paketi: Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve Özge Tur Yetkilisi ile Lviv Havaalanına transfer.Üç Gece Dört Gün Tur Paketi:              Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra ‘Livov kahve turu’ (50 euro) ’na katılabilirler.Dogu Avrupa ve eski sscb icndeki ilk kahvenin bu cografyay gelip kahve dukanalrinin acildigi sehirdir, bu gunumuze kadar skalnmis ve gelismis olan kulturu tanima ve tatma sansi taniyan bir turdur. Tur bitimi otele dönüş.Geceleme otelinizde.

4.Gün  Pazartesi: LVIV – İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve Özge Tur Yetkilisi ile Lviv  Havaalanına transfer. 

UÇAK DAHİL PAKETLER:

 

2 Gece – 3 Gün

 

OTEL ADI

KONAKLAMA

DBL-TRP

SNG

02-12 YAŞ

00-02 YAŞ

5*LEOPOLIS  HOTEL

ODA KAHVALTI

341 €

412

341

40

4*LH HOTEL

ODA KAHVALTI

300

344

300

40

3*GEORGE HOTEL

ODA KAHVALTI

291

340

291

40

3*NOTA BENE HOTEL

ODA KAHVALTI

270

311

270

40

 

UÇAK DAHİL PAKETLER:

 

3 Gece – 4 Gün

 

OTEL ADI

KONAKLAMA

DBL-TRP

SNG

02-12 YAŞ

00-02 YAŞ

5*LEOPOLIS  HOTEL

ODA KAHVALTI

396 €

502

396

60

4*LH HOTEL

ODA KAHVALTI

334

438

334

60

3*GEORGE HOTEL

ODA KAHVALTI

320

394

320

60

3*NOTA BENE HOTEL

ODA KAHVALTI

291

352

291

60

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

[list type="icon-upload"][li]Pegasus Havayolları ile Gidiş Dönüş Uçak Bileti.[/li][li]Secilen  Otel’de  oda kahvaltı konaklama.[/li][li]Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri.[/li][li]Lokal Türkçe rehberlik hizmeti[/li][/list]

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

[list type="icon-upload"][li]Seyahat Sağlık Sigortası (10.€).[/li][li]Yurtdışı Çıkış Pulu (15.TL)[/li][li]Extra Turlar ve Kişisel Harcamalar.[/li][/list] 

Not:

 

 •  

 • Ekstra turların gerçekleşmesi  için min. 5 kişinin katılımı gerekmektedir. Aksi taktirde satış fiyatı değişebilir

 •  

 • Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde ve bölgelerde değişiklik yapılabilir.

 •  

 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

 •  

 • Havayollarından kaynaklanan rötar, saat değişikliği veya herhangi bir sorun acentemizin sorumluluğu dışındadır.

 •  

 • Fiyatlar min 3 kişi bazında hazırlanmış olup 1 kişide 20 € … 2 kişide 10 € fark alınır.

 •  Formumuzu doldurun sizi arayalım!