• +90 (212) 516 15 53

Kiev Turu

 

1.Gün  Cuma                     ISTANBUL – KIEV

Kiev’e varışınızın ardından özel aracımız ve Özge Tur Yetkilisi ile otelimize transfer, odaların alınması ve odalara  yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle ‘’Panoramik Kiev Şehir Turu’’ için otelden hareket.. St.Sofia Katedrali önünden geçilip, Tarihi Andrevski Yokuşunda durup hediyelik ve yağlı boya tablolar alma imkanı, daha sonra Kardeşlik ve Dostluk Tepesinde Kiev’in en eski Podol semtine yüksekten bir bakış attıktan sonra, Dnyepr Nehri kıyısından geçip, Parlamento, Başbakanlık ve tarihi Kiev’ in ana meydanından geçip otelimize dönülecektir. (50 euro) Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

2.Gün  Cumartesi             KIEV        

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Pecharskaya Lavra Manastırı ve 2. Dünya Savaşı Müzesi (50 Euro) Turu’’na katılabilirler. Turumuz öğle yemekli olacaktır. ‘’Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI y.y. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde Manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden  dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır.’’ ‘’ 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir.Savasla ilgili tum belge dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Tur bitimi otele dönüş.  Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

3.Gün Pazar                       KIEV

İki Gece Üç Gün Tur Paketi: Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve Özge Tur Yetkilisi ile Kiev Havaalanına transfer.

Üç Gece Dört Gün Tur Paketi:  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra ‘’Peragova Açık Hava Müzesi Turu’’na katılabilirler. (50 Euro) Turumuz öğle yemekli olacaktır. Günümüzde yurt dışından ve yurt içinden pek çok turist Avrupa’nın bu en büyük acik hava muzelerinden biri olan PIRAGOVA ACIK HAVA MUZESINI gezmekte ve neredeyse tam gun suren gezintide , şarkılar yemekler eşliğinde hoşça vakit geçirmektedirler. Tur bitimi otele dönüş. Serbest Zaman ve Geceleme otelinizde.

4.Gün  Pazartesi               KIEV – ISTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılmasi. Özel aracımızla ve Özge Tur Yetkilisi ile Odessa  Havaalanına transfer. 

UCAKSIZ PAKETLER

2 Gece – 3 Gün

 

OTEL ADI

KONAKLAMA

r

DBL-TRP

r

SNG

02-12 YAŞ

00-02 YAŞ

3*BAKKARA HOTEL

ODA KAHVALTI

r

153

r

188

r

153

r

40

3*+RUS HOTEL

ODA KAHVALTI

r

155

r

209

r

155

r

40

4*CITY HOTEL

ODA KAHVALTI

r

165

r

216

r

165

r

40

4*RADISSON BLU PODOLr

ODA KAHVALTI

195

275

195

40

5*INTERCONTINETAL

ODA KAHVALTI

r

211

r

292

r

211

r

40

 

UCAKSIZ PAKETLER

 

3 Gece – 4 Gün

r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r r

OTEL ADIr

KONAKLAMA

DBL-TRP

SNG

02-12 YAŞ

00-02 YAŞ

3*BAKKARA HOTEL

ODA KAHVALTI

185 €

236

185

40

3*+RUS HOTEL

ODA KAHVALTI

192

276

192

40

4*CITY HOTEL

ODA KAHVALTI

201

276

201

40

4*RADISSON BLU PODOL

ODA KAHVALTI

255

375

255

40

 

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler

* Secilen  Otel’de  oda kahvaltı konaklama.
* Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri.
*Lokal Türkçe rehberlik hizmeti[/li][/list] 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler

[list type="icon-upload"][li]Gidiş Dönüş Uçak Bileti.[/li][li]Seyahat Sağlık Sigortası (10.€).[/li][li]Yurtdışı Çıkış Pulu (15.TL)[/li][li]Extra Turlar ve Kişisel Harcamalar.[/li][/list] 

Not:

 

 

  • Ekstra turların gerçekleşmesi  için min. 5 kişinin katılımı gerekmektedir. Aksi taktirde satış fiyatı değişebilir
  • Konaklama otellerinde standart aynı kalmak kaydı ile otellerde ve bölgelerde değişiklik yapılabilir.
  • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
  • Havayollarından kaynaklanan rötar, saat değişikliği veya herhangi bir sorun acentemizin sorumluluğu dışındadır.
  • Fiyatlar min 3 kişi bazında hazırlanmış olup 1 kişide 30 € … 2 kişide 10 € fark alınır.Formumuzu doldurun sizi arayalım!